Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o.

člen skupiny ÚJV

cz en

Domů > Kontakty

Kontakty

Napište nám...


* povinné údaje

Na Vámi uvedenou adresu Vám bude zaslán potvrzující e-mail.

Telefonní seznam

Jméno Oblast činnosti Telefon Mobil E-mail
Václav Liška jednatel +420 379 852 202 +420 739 681 627 liska@vzuplzen.cz
Jana Miksanová sekretariát společnosti +420 379 852 202 +420 739 681 627 miksanova@vzuplzen.cz
Milan Švátora personalistika +420 379 852 226 +420 739 587 659 svatora@vzuplzen.cz
Jiří Vacátko obchodní ředitel +420 379 852 292 +420 731 332 074 vacatko@vzuplzen.cz
Miroslav Hejzek obchod a marketing +420 379 852 275 +420 737 214 102 hejzek@vzuplzen.cz
Dana Jindáčková jednatelka +420 379 852 242 +420 724 855 987 jindackova@vzuplzen.cz
Jaroslav Boubín provozní ředitel +420 379 852 230 +420 734 422 741 boubin@vzuplzen.cz
Pavel Polach ředitel výzkumu materiálů a stroj. +420 379 852 246 +420 604 462 384 polach@vzuplzen.cz
Aleš Shorný tepelné zpracování +420 379 852 205 +420 737 237 985 shorny@vzuplzen.cz
Jan Schubert žárové nástřiky +420 379 852 229 +420 737 237 986 schubert@vzuplzen.cz
Jakub Mrštík aplikovaná mechanika +420 379 852 203 +420 737 204 633 mrstik@vzuplzen.cz
Jaroslav Koc jednatel +420 379 852 251 +420 603 144 233 koc@vzuplzen.cz
Jiří Košek manažer kvality +420 379 852 288 +420 737 237 989 kosek@vzuplzen.cz
Zdeněk Opl chemické zkoušky +420 379 852 225 +420 737 237 990 opl@vzuplzen.cz
Josef Kasl metalografické zkoušky +420 379 852 270 +420 737 237 991 kasl@vzuplzen.cz
Matyáš Novák mechanické zkoušky +420 379 852 244 +420 737 237 992 novak@vzuplzen.cz
Jan Chvojan dynamické zkoušky +420 379 852 193 +420 737 237 993 chvojan@vzuplzen.cz
Jaroslav Václavík měření provozního namáhání +420 379 852 162 +420 605 221 757 vaclavik@vzuplzen.cz
Richard Silovský kalibrační laboratoř +420 379 852 294 +420 730 803 413 silovsky@vzuplzen.cz
Miroslav Chmelíček zkoušky hluku a vibrací +420 379 852 190 +420 737 237 996 chmelicek@vzuplzen.cz
Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o.
Tylova 1581/46
301 00, Plzeň
tel: +420 379 852 275, fax: +420 378 134 290
e-mail: vyzkum@vzuplzen.cz
IČO: 47718684, DIČ: CZ47718684