VZÚ Plzeň Kontakt

Kontakt

Výzkumný a zkušební ústav Plzeň s.r.o.

Tylova 1581/46
301 00 Plzeň

GPS: 49.7452028N, 13.3647133E
Mapa - jak k nám

tel: +420 371 430 700
e-mail: vyzkum@vzuplzen.cz

ID datové schránky: i6bchwk

IČO: 47718684, DIČ: CZ47718684

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku dne 5. března 1993 vedeném u Krajského soudu v Plzni oddíl C, vložka 3404.


Napište nám...

  • Poskytnuté osobní údaje z tohoto kontaktního formuláře budou ve VZÚ Plzeň použity pouze za účelem vyřízení Vašeho dotazu.


Vedení společnosti

Stanislav Martínek
jednatel

martinek@vzuplzen.cz

Jana Miksanová
sekretariát společnosti

miksanova@vzuplzen.cz

Dana Jindáčková
jednatelka

jindackova@vzuplzen.cz

Vedoucí odborných pracovišť

Pavel Polach
manažer výzkumných projektů

tel: +420 371 430 773
mob: +420 604 462 384
polach@vzuplzen.cz

Aleš Shorný
tepelné zpracování

tel: +420 371 430 740
mob: +420 737 237 985
shorny@vzuplzen.cz

Jan Schubert
žárové nástřiky

tel: +420 371 430 780
mob: +420 737 237 986
schubert@vzuplzen.cz

Petr Polcar
aplikovaná mechanika

tel: +420 371 430 730
mob: +420 737 204 633
polcar@vzuplzen.cz

Jaroslav Koc
materiálová zkušebna

tel: +420 371 430 750
mob: +420 603 144 233
koc@vzuplzen.cz

Jiří Košek
manažer kvality

tel: +420 371 430 788
mob: +420 737 237 989
kosek@vzuplzen.cz

Josef Kasl
metalografické zkoušky

tel: +420 371 430 760
mob: +420 737 237 991
kasl@vzuplzen.cz

Matyáš Novák
mechanické zkoušky

tel: +420 371 430 764
mob: +420 737 237 992
novak@vzuplzen.cz

Jan Chvojan
dynamické zkoušky

tel: +420 371 430 710
mob: +420 737 237 993
chvojan@vzuplzen.cz

Jaroslav Václavík
měření provozního namáhání

tel: +420 371 430 721
mob: +420 605 221 757
vaclavik@vzuplzen.cz

Richard Silovský
kalibrační laboratoř

tel: +420 371 430 770
mob: +420 730 803 413
silovsky@vzuplzen.cz

Miroslav Chmelíček
zkoušky hluku a vibrací

tel: +420 371 430 790
mob: +420 737 237 996
chmelicek@vzuplzen.cz

VZÚ Plzeň
© VZÚ Plzeň 2018
Created by Beneš & Michl